Vijesti

PLIVAČKI MITING SHARKS CUP

 Sharks cup  održati će se 29. 09. 2018. godine Sarajevu.

Potrebno za takmičenje :

-           Klubska oprem na bazenu ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Dolazak na  bazen u subotu u  8.30 sati;

-          Troškovi startnina 24 KM.

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

RB

IME I PREZIME

1.

AJLA FILIPOVIĆ

2.

EMEL LJUBUŠKIĆ

3.

DANIN ABDIČEVIĆ

4.

DŽEJNA HADROVIĆ

5.

FARUK TAHIROVIĆ

6.

AJŠA GUŠIĆ

7.

IMAN AVDIĆ

8.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

9.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

10.

NEJLA ORUČ

11.

ARIAN KADIĆ

12.

AJLA DEMIĆ

13.

SUNITA ZUKIĆ

14.

HANA HUSKOVIĆ

15.

BAKIR LIPJANKIĆ

16.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

17.

FARIS ŠABIĆ

18.

MARGITA LATINOVIĆ- PEJOVIĆ

19.

EMRAH LJUBUŠKIĆ

20.

AMERA ŠAČIĆ

21.

ESMA SALTAGA

22.

AMMAR AVDIĆ

23.

IMRAN TESKEREDŽIĆ

24.

MUHAMED GRBO

25.

DŽANA KAMENJAŠEVIĆ

26.

NEJRA KOVAČEVIĆ

27.

MAKSIM JOVANOVIĆ

28.

LANA ELZNER

29.

AMSAL SALISPAHIĆ

30.

EMINA ORUČ

31.

DANIS LJUMANOVIĆ

32.

SAJRA MAHMUTOVIĆ

33.

TAHIR ZUKIĆ

34.

ALI SUBAŠIĆ

35.

AMINA ČIDIĆ

36.

DAREN HADŽIAHMETOVIĆ

37.

ELDAR IMAMOVIĆ

38.

ELMEDINA ĐOCAJ

39.

IMAN ĐOCAJ

40.

EMRA ĐOCAJ

41.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

42.

FILIP MIJATOVIĆ

43.

EMINA HADŽIKALFIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termini treninga

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

SUBOTA

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

07.00-9.00 takmičari- treneri Evelin i Aldin

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

 
           

16.00-17.00(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RASPORED STUPA NA SNAGU 10.09.2018. GODINE ( PRVI TRENAŽNI DAN POSLIJE REMONTA BAZENA)

NAPOMENE (obavezno pročitati):

-OBAVEZAN DOLAZAK NA TRENING 20 MINUTA PRIJE POČETKA TRENINGA ( u slučaju kašnjenja potrebno je javiti treneru vođi grupe o istom, u protivnom naknadan ulazak na bazen neće biti omogućen);

-  Suhi treninzi za grupe trenera Elme i Aldina biće organizovani utorkom i četvrtkom u terminima po dogovoru uz blagovremenu obavijest za sve roditelje;

- Suhi treninzi za grupu trenra Evelin biće organizovani utorkom, četvrtkom i subotom u terminima po dogovoru uz blagovremenu obavijest za sve plivače;

Prevoz za rekreativne grupe i školu plivanja organizovan je u terminu od 19.30 sati

 -Sve informacije vezano za večernji termin (19.30-20.30) obratiti se treneru Aldinu (061 534 291).

Obavjest o ljetnom rasporedu treninga

RASPORED TRENINGA PK SPORT TIME OD 25.06. DO 20.08.2018. PERIOD GODIŠNJIH ODMORA JE OD 20. 08. – 09.09. 2018.

UPLATA ČLANARINE ZA AUGUST IZNOSI 50% UKUPNE CIJENE.

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

16.00-17.00 (rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00 (rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00 (rekreativna grupa i škola plivanja)

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

COMEN CUP: Članovi PK Sport Time nastupaju za reprezentaciju BiH

Na 26. Comen cup-u koji će se održati 16. i 17.  juna  na Kipru (Limassol), Bosnu i Hercegovinu predstavljaće ukupno šest plivača i plivačica rođenih 2003. i 2004. godine i dva trenera.

U reprezentaciji BiH nalaze se i dva plivača PK Sport Time, Arman Livadić i Tarik Gušić koji će nastupiti u svojim najboljim disciplinama, 50, 100 i 200 metara kraul, odnosno 100 i 200 metara leđno i 200 metara kraul.   

Od ostalih učesnika tu su još plivači iz banjalučkog “Olimpa” Sara Kremenović i David Vučić koji će nastupiti u svojim najboljim disciplinama, 50 i 100 metara delfin i 50 metara kraul, odnosno 50 metara delfin i 400 mješovito i plivačice banjalučkog kluba “APK 22. April” Ana Račić i Milana Lukić koje će se takmičiti u disciplinama 400 metara slobodno, odnosno 50 metara slobodno.

Treneri koji putuju sa reprezentacijom su Evelin Avdić (PK Sport Time) – glavni trener i  Mladen Čeko ( PK Olimp).

Nadamo se da će buduće nade BiH plivanja ostvariti svoja najbolja vremena i na dostojanstven način opravdati učešće na jednom od najjačih takmičenja u ovoj kategoriji.