Vijesti

Termini treninga

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

SUBOTA

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

6.30-9.oo takmičari –trener Evelin

07.00-9.00 takmičari-treneri Aldin i Elma

07.00-9.00 takmičari- treneri Evelin i Aldin

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

14.30-16.00 sve takmičarske grupe

 
           

16.00-17.00(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RASPORED STUPA NA SNAGU 10.09.2018. GODINE ( PRVI TRENAŽNI DAN POSLIJE REMONTA BAZENA)

NAPOMENE (obavezno pročitati):

-OBAVEZAN DOLAZAK NA TRENING 20 MINUTA PRIJE POČETKA TRENINGA ( u slučaju kašnjenja potrebno je javiti treneru vođi grupe o istom, u protivnom naknadan ulazak na bazen neće biti omogućen);

-  Suhi treninzi za grupe trenera Elme i Aldina biće organizovani utorkom i četvrtkom u terminima po dogovoru uz blagovremenu obavijest za sve roditelje;

- Suhi treninzi za grupu trenra Evelin biće organizovani utorkom, četvrtkom i subotom u terminima po dogovoru uz blagovremenu obavijest za sve plivače;

Prevoz za rekreativne grupe i školu plivanja organizovan je u terminu od 19.30 sati

 -Sve informacije vezano za večernji termin (19.30-20.30) obratiti se treneru Aldinu (061 534 291).

Obavjest o ljetnom rasporedu treninga

RASPORED TRENINGA PK SPORT TIME OD 25.06. DO 20.08.2018. PERIOD GODIŠNJIH ODMORA JE OD 20. 08. – 09.09. 2018.

UPLATA ČLANARINE ZA AUGUST IZNOSI 50% UKUPNE CIJENE.

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

7.00-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

9.00-11.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

16.00-17.00 (rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00 (rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00 (rekreativna grupa i škola plivanja)

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

COMEN CUP: Članovi PK Sport Time nastupaju za reprezentaciju BiH

Na 26. Comen cup-u koji će se održati 16. i 17.  juna  na Kipru (Limassol), Bosnu i Hercegovinu predstavljaće ukupno šest plivača i plivačica rođenih 2003. i 2004. godine i dva trenera.

U reprezentaciji BiH nalaze se i dva plivača PK Sport Time, Arman Livadić i Tarik Gušić koji će nastupiti u svojim najboljim disciplinama, 50, 100 i 200 metara kraul, odnosno 100 i 200 metara leđno i 200 metara kraul.   

Od ostalih učesnika tu su još plivači iz banjalučkog “Olimpa” Sara Kremenović i David Vučić koji će nastupiti u svojim najboljim disciplinama, 50 i 100 metara delfin i 50 metara kraul, odnosno 50 metara delfin i 400 mješovito i plivačice banjalučkog kluba “APK 22. April” Ana Račić i Milana Lukić koje će se takmičiti u disciplinama 400 metara slobodno, odnosno 50 metara slobodno.

Treneri koji putuju sa reprezentacijom su Evelin Avdić (PK Sport Time) – glavni trener i  Mladen Čeko ( PK Olimp).

Nadamo se da će buduće nade BiH plivanja ostvariti svoja najbolja vremena i na dostojanstven način opravdati učešće na jednom od najjačih takmičenja u ovoj kategoriji.

Program takmičenja u mjesecu junu i julu za plivače PK Sport Time

 

 

U mjesecu maju  plivači našeg kluba će nastupiti na slijedećim takmičenjima:

 

-          DRŽAVNO PRVENSTVO BIH- BANJALUKA 8.-10. 06. 2018.

-          COMMEN CUP – LIMASOL KIPAR  13.-18. 06. 2018.

-          BAMBINO KUP – SARAJEVO 23.06. 2018.

-          ORKA CUP – MOSTAR 30.06. 2018.

-          EUROPSKO JUNIORSJKO PRVENSTVO – HELSINKI 02. – 09. 07.2018.

Detaljne informacije o pomenutim takmičenjima možete pogledati u tekstu koji slijedi uz napomenu da je

EVENTUALNI OTKAZ NASTUPA NA POJEDINOM TAKMIČENJU 7 DANA PRIJE POČETKA ISTOG:

 

 

 

DRŽAVNO PRVENSTVO BIH

 

Državno prvenstvo BiH  održati će se od 08. do 10. 06. 2018. godine u Banjaluci.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u četvrtak  07.06.  u 9.00 sati, povratak u nedjelju poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja, smještaja i startnina 220 KM.

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

 

RB

IME I PREZIME

1.

ADRIJAN KRTALIĆ  

2.

AJLA FILIPOVIĆ

3.

AMAR ŠAPČANIN

4.

EMEL LJUBUŠKIĆ

5.

DANIN ABDIČEVIĆ

6.

DIN KOMARICA

7.

DŽEJNA HADROVIĆ

8.

FARIS KADUŠIĆ

9.

FARUK TAHIROVIĆ

10.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

11.

AFAN HASIĆ

12.

HAMZA FAZLIĆ

13.

NIDAL ĐULIĆ

14.

AJŠA GUŠIĆ

15.

HENA MEŠIĆ

16.

IMAN AVDIĆ

17.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

18.

NADJA BRODOVIĆ

19.

TARIK GUŠIĆ

20.

NEJRA BUJAK

21.

NEJRA ČENGIĆ

22.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

23.

TARIK GUŠIĆ

24..

TARIN HUSIĆ

25.

ZEMIR MAŠALA

26.

RIJAD ĐULIĆ

27.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

28.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

29.

NEJLA ORUČ

30.

ARIAN KADIĆ

31.

ALEKSANADAR ALEKSIĆ

32.

TEA KOVŽAN

33.

HENA FAJIĆ

34.

HANA MAHMUTOVIĆ

35.

ARMAN LIVADIĆ

36.

LUKA LASIĆ

37.

FATIH TAHIROVIĆ

38.

IMAN HADROVIĆ

39.

AJLA DEMIĆ

40.

SUNITA ZUKIĆ

41.

HANA HUSKOVIĆ

42.

BAKIR LIPJANKIĆ

43.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

44.

ERMAN GREZDA

45.

FILIP HADŽIAHMETOVIĆ

46.

MARGITA LATINOVIĆ- PEJOVIĆ

47.

EMRAH LJUBUŠKIĆ

48.

AMERA ŠAČIĆ

49.

ESMA SALTAGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COMMEN CUP

 

Mediteransko kadetsko prvenstvo  održati će se u Limasolu ( Kipar)  16. i 17. 06. 2018. godine

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje u  reprezentativnoj  opremi;

-          Plivanje u reprezentativnim kapicama ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u utorak  12.06.  u popodnevnim satima, povratak u ponedjeljak 18.06.;

 

SPISAK PLIVAČA PK SPORT TIME  koji ispunjavaju norme za ovo takmičenje

 

RB

IME I PREZIME

1.

TARIK GUŠIĆ 

2.

ARMAN LIVADIĆ

 

 

 

BAMBINO CUP

 

Bambino cup održaće se u Sarajevu 23.06. 2018. Godine

Potrebno za takmičenje :

-          Dolazak u klubskoj opremi;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Dolazak na bazen 8.000 sati ;

-          Troškovi startnine 24 KM po takmičaru.

 

RB

IME I PREZIME

1.

ALI SUBAŠIĆ

2.

ELMEDINA ĐOCAJ

3.

EMRA ĐOCAJ

4.

TAHIR ZUKIĆ

5.

MUHAMED GRBO

6.

AJDAN TOTIĆ

7.

SAJRA MAHMUTOVIĆ

8.

ANASTASIJA ANDŽIĆ

9.

DAREN HADŽIAHMETOVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

ORKA CUP

Orka cup održati će se  30. 06. 2018. godine u Banjaluci.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa željezničke stanice Sarajevo u subotu  30.06.  u 6.45. sati, povratak isti dan poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja i startnina 50 KM.

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

 

RB

IME I PREZIME

1.

ADRIJAN KRTALIĆ  

2.

AJLA FILIPOVIĆ

3.

AMAR ŠAPČANIN

4.

EMEL LJUBUŠKIĆ

5.

DANIN ABDIČEVIĆ

6.

DIN KOMARICA

7.

DŽEJNA HADROVIĆ

8.

FARIS KADUŠIĆ

9.

FARUK TAHIROVIĆ

10.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

11.

AFAN HASIĆ

12.

HAMZA FAZLIĆ

13.

NIDAL ĐULIĆ

14.

AJŠA GUŠIĆ

15.

HENA MEŠIĆ

16.

IMAN AVDIĆ

17.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

18.

NADJA BRODOVIĆ

19.

TARIK GUŠIĆ

20.

NEJRA BUJAK

21.

NEJRA ČENGIĆ

22.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

23.

TARIK GUŠIĆ

24..

TARIN HUSIĆ

25.

ZEMIR MAŠALA

26.

RIJAD ĐULIĆ

27.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

28.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

29.

NEJLA ORUČ

30.

ARIAN KADIĆ

31.

ALEKSANADAR ALEKSIĆ

32.

TEA KOVŽAN

33.

HENA FAJIĆ

34.

HANA MAHMUTOVIĆ

35.

ARMAN LIVADIĆ

36.

LUKA LASIĆ

37.

FATIH TAHIROVIĆ

38.

IMAN HADROVIĆ

39.

AJLA DEMIĆ

40.

SUNITA ZUKIĆ

41.

HANA HUSKOVIĆ

42.

BAKIR LIPJANKIĆ

43.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

44.

ERMAN GREZDA

45.

FARIS ŠABIĆ

46.

MARGITA LATINOVIĆ- PEJOVIĆ

47.

EMRAH LJUBUŠKIĆ

48.

AMERA ŠAČIĆ

49.

ESMA SALTAGA

50.

FILIP HADŽIAHMETOVIĆ

51.

TAHIR ZUKIĆ

52.

ALI SUBAŠIĆ

53.

EMRA ĐOCAJ

54.

ELMEDINA ĐOCAJ

55.

MUHAMED GRBO

56.

AJDAN TOTIĆ

57.

SAJRA MAHMUTOVIĆ

58.

DAREN HADŽIAHMETOVIĆ

59.

ANASTASIJA ANDŽIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EUROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO

 

Europsko juniorsko prvenstvo  održati će se u Helsinkiju ( Finska)  04. do 08. 07. 2018. godine

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje u  reprezentativnoj  opremi;

-          Plivanje u reorezentativnim kapicama ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa aerodroma Sarajevo  02.07.  u 8.00 sati, povratak u ponedjeljak 09.07.;

 

SPISAK PLIVAČA PK SPORT TIME  koji ispunjavaju norme za ovo takmičenje

RB

IME I PREZIME

1.

HENA MEŠIĆ

2.

AMAR ŠAPČANIN

3.

FATIH TAHIROVIĆ