Vijesti

Plivacki miting "22.APRIL"

 

PLIVAČKI MITING „22 APRIL“. ODRŽAĆE SE U BANJA LUCI 23.I 24. APRILA 2016. GODINE

MITING JE PREDVIĐEN ZA ISPLIVAVANJE NORMI ZA EVROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO ( GODIŠTA DJEVOJKE 1999.,2000.,2001,2002. I DJEČACI 1997.,1998.,1999.,2000.).

POLAZAK TAKMIČARA PK SPORT TIME PREDVIĐEN JE ISPRED OLIMPISKOG BAZENA OTOKA 19.04. 2016. GODINE U 11.00 SATI

POVRATAK IZ BANJA LUKE U NEDJELJU 24.04. 2016. POSLIJE ZAVRŠETKA TAKMIČENJA.

OBAVEZANO PUTOVANJE U KLUBSKOJ OPREMI, MAJICA PLIVAJMO ZA RIKIJA NA BAZENU.

TROŠKOVI PUTOVANJA, SMJEŠTAJA I STARTNINA 130 KM( UPLATITI DO ČETVRTKA)

PPLIVAČI PREDVIĐENI ZA OVO TAKMIČENJE SU:

1.       AMER VOLJEVICA

2.       AMAR ŠAPČANIN

3.       FATIH TAHIROVIĆ

4.       HARUN FAZLAGIĆ

5.       ALDEMAR ALIKAVAZOVIĆ

6.       HENA FAJIĆ

7.       HENA MEŠIĆ

8.       NEJRA BUJAK

9.       NEJRA ČENGIĆ

10.   IMAN HADROVIĆ

11.   TARIN HUSIĆ

12.   NADJA BRODOVIĆ

 

13.   NARDA BRODOVIĆ

Obavijest o prevozu na treninge

 

Obavijest

 

Obavještavamo sve članove da zbog unapijed dogovorenog servisiranja klubskih automobila nećemo biti u mogućnosti vršiti usluge prevoza na trening u srijedu 20.04.,četvrtak 21.04. i petak 22.04.2016. godine. Treninzi će se odvijati po ustaljenom rasporedu. Hvala na razumjevanju.

Mi plivamo za Rikija

 

Humanitarni plivački miting „Plivajmo za Rikija“  u organizaciji našega kluba održaće se 16. Aprila 2016. na Olimpijskom bazenu Otoka.

Potrebno za takmičenje:

-          Dolazak u klubskoj opremi na bazen;

-          Majica „Plivajmo za Rikija“( može se kupiti u kancelariji po cijeni od 15 KM i sva prikupljena sredstva idu za Rijadovo lječenje)

-          Sendvič, voda i corny čokolacica;

-          Dolazak  na bazen 8.45 sati;

-          Troškovi startnina iznose 20 K M po takmičaru (uplata u klubskoj kancelariji do četvrtka 14.04. do 16.00 sati).

                          

Plivači koji su predviđeni da će predstavljati naš klub su:


2829 Danin ABDIČEVIĆ 05 : 9 50 Delfin/Fly 39.14 S

685 Aldemar ALIKAVAZOVIĆ 00 : 9 50 Delfin/Fly 31.04 S

4633 Anastaija ANDŽIĆ 07 : 4 50 Slobodno/Free NT

4624 Hamza AVDGIĆ 04 : 3 50 Slobodno/Free NT 7 50 Leđno/Back NT

1271 Elma AVDIBEGOVIĆ 03 : 10 50 Delfin/Fly 35.21 S

2596 Iman AVDIĆ 07 : 10 50 Delfin/Fly 36.52 S

2004 Lav BALAŠEV-SAMARSKI 01 : 9 50 Delfin/Fly NT

3018 Faris BEČIĆ 99 : 9 50 Delfin/Fly 33.13 L

4622 Asja BERBIĆ 06 : 4 50 Slobodno/Free NT

589 Nadja BRODOVIĆ 02 : 10 50 Delfin/Fly 33.79 S

398 Narda BRODOVIĆ 99 : 10 50 Delfin/Fly 31.22 S

1324 Nejra BUJAK 99 : 10 50 Delfin/Fly NT

1129 Kenan ĆATIĆ 01 : 9 50 Delfin/Fly 30.17 S

1317 Tarik ĆATIĆ 03 : 9 50 Delfin/Fly 44.73 S

4586 Lamija ČAUŠEVIĆ 07 : 10 50 Delfin/Fly 48.80 S

4618 Nedim ČAUŠEVIĆ 04 : 3 50 Slobodno/Free NT 5 50 Prsno/Breast NT

4582 Danin ČEKRLIJA 05 : 1 100 Mešovito/I.Medley NT 11 100 Slobodno/Free 1:30.20 L

1183 Nejra ČENGIĆ 00 : 10 50 Delfin/Fly NT

4581 Ema ĐEĐIBEGOVIĆ 08 : 4 50 Slobodno/Free NT 8 50 Leđno/Back NT

1551 Iva Zoe DEDIĆ 98 : 10 50 Delfin/Fly 33.47 S

4276 Ajla DEMIĆ 08 : 4 50 Slobodno/Free 54.65 S 8 50 Leđno/Back 1:05.79 S

4607 Anja ĐOKIĆ 07 : 4 50 Slobodno/Free 58.60 S 6 50 Prsno/Breast 1:04.97 S

1319 Nidal ĐULIĆ 04 : 9 50 Delfin/Fly 38.82 S

423 Hena FAJIĆ 01 : 10 50 Delfin/Fly 35.06 L

4631 Baković FARIS 00 : 1 100 Mešovito/I.Medley NT 5 50 Prsno/Breast NT
3 50 Slobodno/Free NT

1028 Harun FAZLAGIĆ 99 : 9 50 Delfin/Fly 29.59 S

749 Hamza FAZLIĆ 02 : 9 50 Delfin/Fly 34.67 L

4625 Hana FAZLIĆ 06 : 4 50 Slobodno/Free NT 6 50 Prsno/Breast NT

3770 Ajla FILIPOVIĆ 06 : 10 50 Delfin/Fly 39.03 S

4597 Reihan GRCIĆ 07 : 3 50 Slobodno/Free 51.88 S 5 50 Prsno/Breast NT

4614 Emin GREBIĆ 07 : 3 50 Slobodno/Free NT 5 50 Prsno/Breast NT

4583 Erman GREZDA 08 : 3 50 Slobodno/Free 57.69 L 9 50 Delfin/Fly NT

4278 Ajša GUŠIĆ 09 : 4 50 Slobodno/Free 1:08.58 L 6 50 Prsno/Breast NT

3959 Emana GUŠIĆ 06 : 10 50 Delfin/Fly 48.89 L

3019 Tarik GUŠIĆ 03 : 9 50 Delfin/Fly 34.71 L

2598 Džejna HADROVIĆ 06 : 10 50 Delfin/Fly 40.75 S

1685 Iman HADROVIĆ 02 : 10 50 Delfin/Fly 32.47 S

4610 Daren HADŽIAHMETOVIĆ 09 : 3 50 Slobodno/Free NT

960 Filip HADŽIAHMETOVIĆ 02 : 9 50 Delfin/Fly 46.53 L

4620 Emina HALEP 06 : 4 50 Slobodno/Free NT

4598 Afan HASIĆ 03 : 5 50 Prsno/Breast 51.15 S 11 100 Slobodno/Free NT

805 Tarin HUSIĆ 01 : 10 50 Delfin/Fly NT

4579 Hana HUSKOVIĆ 07 : 4 50 Slobodno/Free NT 10 50 Delfin/Fly NT


4279 Eldar IMAMOVIĆ 06 : 3 50 Slobodno/Free 50.06 S 5 50 Prsno/Breast NT

4280 Arian KADIĆ 07 : 3 50 Slobodno/Free 44.24 S 9 50 Delfin/Fly NT

3527 Faris KADUŠIĆ 04 : 9 50 Delfin/Fly 43.32 S

4603 Adna KAMENJAŠEVIĆ 07 : 4 50 Slobodno/Free 59.21 S 6 50 Prsno/Breast NT

4585 Ivano KAPETANOVIĆ 08 : 3 50 Slobodno/Free 1:00.24 L 7 50 Leđno/Back 1:32.75L

4621 Lana KAPETANOVIĆ 04 : 4 50 Slobodno/Free NT

4580 Zara KAPETANOVIĆ 06 : 4 50 Slobodno/Free 1:00.57 S 6 50 Prsno/Breast 1:04.21S

4281 Arman KEKIĆ 08 : 3 50 Slobodno/Free 1:03.67 L

796 Din KOMARICA 02 : 9 50 Delfin/Fly 39.72 S

4628 Kanita KORMAN 06 : 4 50 Slobodno/Free NT

927 Tea KOVŽAN 02 : 10 50 Delfin/Fly 35.76 S

4630 Nikola LEUNG 99 : 3 50 Slobodno/Free NT 9 50 Delfin/Fly NT
5 50 Prsno/Breast NT

4623 Bakir LIPJANKIĆ 06 : 3 50 Slobodno/Free NT 5 50 Prsno/Breast NT

4565 Ahmed LISKA 03 : 1 100 Mešovito/I.Medley NT 11 100 Slobodno/Free 1:40.31 S

3620 Danis LJUMANOVIĆ 07 : 3 50 Slobodno/Free 44.70 S 7 50 Leđno/Back 48.70 S

806 Kamra Amina MAGLIĆ 01 : 10 50 Delfin/Fly 36.71 S

1123 Hana MAHMUTOVIĆ 04 : 10 50 Delfin/Fly 36.52 S

1010 Zemir MAŠALA 02 : 9 50 Delfin/Fly 51.35 S

3772 Haris MASLO 04 : 1 100 Mešovito/I.Medley NT 7 50 Leđno/Back 53.00 S

750 Hena MEŠIĆ 02 : 10 50 Delfin/Fly 30.40 S

4282 Maša MLINAREVIĆ 05 : 4 50 Slobodno/Free 48.99 S 6 50 Prsno/Breast 58.40 S

4601 Kerim MRŠO 07 : 3 50 Slobodno/Free NT 7 50 Leđno/Back NT

2603 Lana MURATAGIĆ 07 : 10 50 Delfin/Fly 57.31 S

4615 Madžid MUSIĆ 08 : 3 50 Slobodno/Free NT 5 50 Prsno/Breast NT

1032 Feđa OMERBEGOVIĆ 02 : 9 50 Delfin/Fly 30.64 S

4595 Aziz PAŠIĆ 06 : 3 50 Slobodno/Free 59.66 S 7 50 Leđno/Back NT

4584 Merjem PEPELJAK 04 : 4 50 Slobodno/Free 1:02.98 L 10 50 Delfin/Fly 1:15.19 L

3622 Benjamin PEPIĆ 04 : 9 50 Delfin/Fly NT

1126 Iman REBIĆ 03 : 10 50 Delfin/Fly 46.42 L

4627 Aid ŠABANOVIĆ 07 : 3 50 Slobodno/Free NT

4285 Ali ŠABANOVIĆ 04 : 3 50 Slobodno/Free 44.03 S 5 50 Prsno/Breast 1:05.47 L

4591 Faris ŠABIĆ 08 : 3 50 Slobodno/Free NT 5 50 Prsno/Breast NT

3024 Benjamin SAČAK 00 : 9 50 Delfin/Fly 30.77 S

1831 Asja SADIKOVIĆ 04 : 10 50 Delfin/Fly 34.16 S

3774 Afan SALIHSPAHIĆ 06 : 1 100 Mešovito/I.Medley NT 11 100 Slobodno/Free 1:40.58 S

728 Amar ŠAPČANIN 00 : 9 50 Delfin/Fly 28.70 S

4634 Faruk SMAJLOVIĆ 06 : 1 100 Mešovito/I.Medley NT 3 50 Slobodno/Free NT

1056 Tarik SMAJLOVIĆ 02 : 9 50 Delfin/Fly 34.56 S

4587 Lana STANIĆ 06 : 6 50 Prsno/Breast NT 8 50 Leđno/Back NT

2955 Harun TABAKOVIĆ 05 : 3 50 Slobodno/Free 42.17 S 5 50 Prsno/Breast 55.08 S

1757 Kerim TABAKOVIĆ 03 : 9 50 Delfin/Fly 48.40 S

4632 Jana TADIĆ 00 : 2 100 Mešovito/I.Medley NT 10 50 Delfin/Fly NT
4 50 Slobodno/Free NT

2604 Faruk TAHIROVIĆ 06 : 9 50 Delfin/Fly 41.38 S

1687 Fatih TAHIROVIĆ 01 : 9 50 Delfin/Fly 28.05 L


3775 Affan TAHMAZ 06 : 3 50 Slobodno/Free 48.49 S 7 50 Leđno/Back 55.22 S

963 Stefan TOMIĆ 02 : 9 50 Delfin/Fly NT

4616 Emir TORLAK 08 : 3 50 Slobodno/Free NT

4589 Hana TROKIĆ 05 : 4 50 Slobodno/Free 47.31 S 8 50 Leđno/Back 54.37 S

4635 Ilhana VARAIĆ 06 : 4 50 Slobodno/Free NT

432 Amer VOLJEVICA 00 : 9 50 Delfin/Fly 26.21 S

2605 Nejra VOLJEVICA 06 : 10 50 Delfin/Fly 41.46 S

4617 Isak ZRNO 08 : 3 50 Slobodno/Free NT 5 50 Prsno/Breast NT

3628 Sunita ZUKIĆ 06 : 4 50 Slobodno/Free 57.03 S 8 50 Leđno/Back NT
6 50 Prsno/Breast 1:04.05 S

 

4594 Tahir ZUKIĆ 10 : 3 50 Slobodno/Free NT 7 50 Leđno/Back NT

HUMANITARNI PLIVAČKI MITING "Plivajmo za Rikija“

Propozicije za  HUMANITARNI PLIVAČKI MITING "Plivajmo za Rikija“

 Plivajmo za Rikija

Humanitarni plivački miting namijenjen je sakupljanju sredstava za liječenje
Rijada Đulića, četrnaestogodišnjeg dječaka,
člana plivačkog kluba Sport time, koji je obolio od Aplastične anemije vrlo rijetke i teške bolesti. Rijadu je potrebno izvršiti HITNO presađivanje koštane srži, medicinski zahvat koji zahtijeva velike finansijske izdatke.

Sva sredstva sakupljena od startnina i potencijalnih donatora će biti utrošena na Rijadovo liječenje.

Za one koji nisu u mogućnosti da učestvuju na takmičenju a žele pomoći u
ovoj humanitarnoj akciji, bilo da su klubovi, pravna ili fizi
čka lica, uplate mogu izvršiti na:
Unicredit Bank broj ra
čuna: 3386902552097760; Korisnik: Aida Đulić

SVI DONATORI IZ INOZEMSTVA DONACIJE ZA LIJEČENJE RIJADA ĐULIĆA MOGU UPLATITI NA SLIJEDEĆI ŽIRO-RAČUN:

UniCredit Bank d.d., Kardinala Stepinca bb, 88000,  Mostar
IBAN BA393387202891184719
SWIFT:UNCRBA 22

 U funkciji je HUMANITARNI BROJ za Rijada Đulića!

Pozivom na broj 090 291 081 donirate 2 KM

Smao za korisnike BH Telecom fiksne i mobilne mreže


Unaprijed zahvaljujemo svima na podršci i učću u ovoj humanitarnoj akciji.

ORGANIZATOR:
Plivački klub „Sport time“, Sarajevo i Olimpijski bazen Otoka
MJESTO I VRIJEME ODRŽAVANJA:
Sarajevo, subota 16.04.2016 godine.
Olimpijski bazen Otoka, 25 metarski bazen, 8 staza, temperatura vode 26-28
oC.
MJERENJE REZULTATA:Elektronsko, „OMEGA ELECTRONIC“.                                                                                  

PRAVILA TAKMIČENJA: Takmičenje se odvija po pravilima PSBiH i FINA .
KATEGORIJE TAKMIČARA: M i Ž

 Muški

 Ženski

Kategorija

 2006 i mlađi

 2008 i mlađi

F

 2004-2005

 2006-2007

 E

 2002-2003

 2004-2005

 D

 2000-2001

2002-2003

 C

 1998-1999

 2000-2001

 B

 1997 i stariji

 1999 i stariji

 A

 

DISCIPLINE PO KATEGORIJAMA TAKMIČARA:

 1.

 100 m mješovito

 A,B,C,D,E,F

 2.

 50 m slobodno

 A,B,C,D,E,F

 3.

 50 m prsno  

  A,B,C,D,E,F

 4.

 50 m leđno 

  A,B,C,D,E,F

 5.

 50 m delfin

  A,B,C,D,E,F

 6.

 100 m slobodno

A,B,C,D,E,F

 

RASPORED TAKMIČENJA:
Dolazak takmičara ........................................ 08:00 - 09:00
Rasplivavanje ................................................ 09:00 - 09:45
Sastanak delegata klubova ............................ 09:15 - 09:45
Sve
čani defile klubova .................................. 10:00 - 10:15
Po
četak takmičenja ....................................... 10:30


Takmi
čenje se odvija po navedenom redosljedu a grupe će se formirati na osnovu prijavljenih rezultata.Najbrža grupa starta posljednja.
PRIJAVA TAKMIČARA:
Prijave dostaviti najkasnije do četvrtka 14.04.2016 godine u 20:00 časova, u LANEX
formatu, na E-mail adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli..
Naknadne prijave ne
će biti moguće.
Takmi
čari se mogu prijaviti na neograničen broj disciplina unutar svoje kategorije.
STARTNINA:
Startnina za svakog takmičara iznosi 20 BAM.
U
česnici mogu platiti startninu najkasnije na sastanku delegata na dan takmičenja.
Startninu je mogu
će uplatiti i na račun PK Sport time kod Reiffaisen bank. Br. 1610000084240049
NAGRADE:
Prva 3 (tri) osvojena mjesta u svim disciplinama i kategorijama će biti nagrađeni diplomama.

OSTALO:
Organizator zadržava pravo izmjene dijela programa ili satnice.
Za sva dodatna pitanja možete nas kontaktirati putem naše E-mail adrese:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. i telefona: 061 412 831

On Line link - Humanitarni plivacki miting "Plivajmo za Rikija"

www.swimrankings.net

Swimrankings, Switzerland.