Vijesti

Takmičenja februar/mart 2016.godine

RASPORED TAKMIČENJA ZA PLIVAČE PK SPORT TIME FEBRUAR – MART 2016. GODINE

NAZIV TAKMIČENJA

MJESTO

DATUM

KATEGORIJE

SARAJEVO AQUATICS (detaljne informacije pogledajte u posebnom file-u za ovo takmičenje)

SARAJEVO

20. I 21. 02.2016.

TAKMIČARSKE I PREDTAKMIČARSKE GRUPE (POGLEDATI SPISAK)

WEPPENSCHALE OF SPITTAL (detaljne informacije u tekstu ispod tabele)

SPITTAL AN DER DRAU (AUSTRIJA)

03.-06. 03. 2016.

MLAĐA I STARIJA TAKMIČARSKA GRUPA(TRENERI EVELIN I ALDIN)

ČETVROMEČ REPREZENTACIJA (detaljne informacije u tekstu ispod tabele)

KRANJ (SLOVENIJA)

04.-06. 03. 2016.

DVOJE NAJBOLJIH PO DISCIPLINI I KATEGORIJI

ZIMSKO DRŽAVNO PRVENSTVO BIH (detaljne informacije u tekstu ispod tabele)

BANJA LUKA

17.-19. 03. 2016.

MLAĐA I STARIJA TAKMIČARSKA GRUPA(TRENERI EVELIN I ALDIN)

 

 

·         ČETVEROMEČ REPREZENTACJA ODRŽAĆE SE U KRANJU 05. I 06. MARTA U ORGANIZACIJI PLIVAČKOG SAVEZA SLOVENIJE. NA TEKMIČENJU JE PREDVIĐEN NASTUP REPREZENTATIVNIH SELEKCIJA U UZRASNIM KATEGORIJAMA:

-          MLAĐI JUNIORI

-          JUNIORI

-          SENIORI

SPISAK PREDSTAVNIKA NAŠEG KLUBA KAO I USLOVE PUTOVANJA OBJAVIĆEMO ODMAH PO DOBIJANJU INFORMACIJA OD PS BIH.

·         PLIVAČKI MITING WEPPENSCHALE OF SPITTAL ODRŽAĆE SE 05. I 06. MARATA U SPITTALU, AUSTRIJA

POTREBNO ZA TAKMIČENJE:

-          PUTOVANJE U KLUBSKOJ OPREMI;

-          VODA I SENDVIČ ZA PUT ;

-          TROŠKOVI SMJEŠTAJA , STARTNINE I PREVOZA  130 EURA

-          POLAZAK ISPRED OLIMPIJSKOG BAZENA OTOKA U ČETVRTAK 03. MARTA OKO 22.00 SATI, POVRATAK 06. MARTA POSLIJE ZAVRŠETKA TAKMČENJA.

MOLIMO SVE ZAINTERESOVANE DA ODLUKU O PUTOVANJU SAOPŠTE TRENERIMA NAJKASNIJE DO UTORKA 22.02. 2016. ZBOG ORGANIZACIJE PREVOZA.

 

·         ZIMSKO DRŽAVNO PRVENSTVO BIH U ORGANIZACIJI PS BIH ODRŽAĆE SE U BANJALUCI 18. – 20. MARTA 2016. GODINE ZA SVE UZRASNE KATEGORIJE.

POTREBNO ZA TAKMIČENJE:

-          PUTOVANJE U KLUBSKOJ OPREMI;

-          VODA I SENDVIČ ZA PUT ;

-          TROŠKOVI SMJEŠTAJA , STARTNINE I PREVOZA  190 KM

-          POLAZAK SA OLIMPIJSKOG BAZENA OTOKA U ČETVRTAK 17. MARTA OKO 10.00 SATI, POVRATAK 20. MARTA POSLIJE ZAVRŠETKA TAKMČENJA.

OVO TAKMIČENJE BI TREBALO DA IMA PRIORITET U ODNOSU NA SVE KLUBSKE NASTUPE A UKOLIKO NEKO OD PLIVAČA NE PLANIRA PUTOVATI MOLIMO DA OBAVIJESTE TRENERE DO PETKA 11. MARTA DA BI SE MOGLA NAPRAVITI ADEKVATNA PRIJAVA ZA OVO TAKMIČENJE.

 

 

 

 

 

 

Obavezan ljekarski pregled

 

Ljekarski pregled za plivače PK Sport time

 

OBAVEZAN ljekarski pregled za sve plivače takmičarskih grupa PK Sport time održat će se 07.,08.i 09. marta 2016. godine u Zavodu za sportsku medicinu Sarajevo (u blizini groblja Lav).

Plivači su raspoređeni u grupe od po 15 kako slijedi u tabeli ispod i molimo sve roditelje da se pridržavaju rasporeda i satnice pregleda.

Na ljekarski pregled potrebno je ponijeti ovjerenu zdravstvenu knjižicu, uplatnicu od 10 KM za plivače rođene 2001. i mlađe i uplatnicu od 20 KM za plivače rođene 2000. i starije .

Upustvo za uplatu:

PRIMALAC: J.U.Zavod za sportsku medicinu Kantona Sarajevo

SVRHA: Sistematski pregled

Ž.R: 3389002208233722

SPISAK PLIVAČA PO GRUPAMA

 

I GRUPA

07.03.2016.GODINE

OD 13.00 SATI

RB

IME I PREZIME

GOD. ROĐENJA

1.

ADRIJAN KRTALIĆ

2001

2.

AJLA FILIPOVIĆ

2006

3.

ALDEMAR ALIKAVAZOVIĆ

2000

4.

ALEKSANDAR ALEKSIĆ

2002

5.

AMAR ŠAPČANIN

2000

6.

AMER VOLJEVICA

2000

7.

ASJA SADIKOVIĆ

2004

8.

BENJAMIN PEPIĆ

2004

9.

DANIN ABDIČEVIĆ

2005

10.

DIN KOMARICA

2002

11.

DŽEJNA HADROVIĆ

2006

12.

ELMA AVDIBEGOVIĆ

2003

13.

EMANA GUŠIĆ

2006

14.

FARIS KADUŠIĆ

2004

15.

FARUK TAHIROVIĆ

2006

II GRUPA

08.03.2016. GODINE

0D 13.00 SATI

RB

IME I PREZIME

GOD. ROĐENJA

16.

FATIH TAHIROVIĆ

2001

17.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

2002

18

FILIP HADŽIAHMETOVIĆ

2002

19.

HAMZA FAZLIĆ

2002

20.

HANA MAHMUTOVIĆ

2004

21.

HARUN FAZLAGIĆ

1999

22.

HENA FAJIĆ

2001

23.

HENA MEŠIĆ

2002

24.

IMAN AVDIĆ

2007

25.

IMAN HADROVIĆ

2002

26.

IMAN REBIĆ

2003

27.

IVA ZOE DEDIĆ

1998

28.

KEAN ĆATIĆ

2001

29.

KERIM TABAKOVIĆ

2003

30.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

2007

III GRUPA

09.03.2016. GODINE

OD 13.00 SATI

RB

IME I PREZIME

GOD. ROĐENJA

31.

LANA MURATAGIĆ

2007

32.

NADJA BRODOVIĆ

2002

33.

NARDA BRODOVIĆ

1999

34.

NEJRA BUJAK

1999

35.

NEJRA ČENGIĆ

2000

36.

NEJRA VOLJEVICA

2006

37.

NIDAL ĐULIĆ

2004

38.

RIJAD ĐULIĆ

2002

39.

TARIK ĆATIĆ

2003

40.

TARIK GUŠIĆ

2003

41.

TARIK SMAJLOVIĆ

2002

42.

TARIN HUSIĆ

2001

43.

TEA KOVŽAN

2001

44.

ZEMIR MAŠALA

2002

Zimske pripreme – Split 25.-30. januar 2016. godine

 

Zimske pripreme – Split 25.-30.  januar 2016. godine

 

Zimske pripreme za plivače svih takmičarskih grupa našega kluba održat će se u Splitu u periodu od 25. do 30. Januara 2016. godine. U toku priprema predviđena je slijedeća dinamika realizacije:

-          Ponedjeljak 25.01.

·         dolazak u Hotel oko 13.00

·         popodnevni trening  15.00-17.00

·         večera 18.30- 19.00

·         upoznavanje sa rasporedom aktivnosti za naredni dan 19.00-19.30

·         slobodno vrijeme 19.30-21.30

·         spavanje 22.00-5.45

-          Utorak 26.01.

·         buđenje 5.45-6.00

·         doručak 6.00-6.20

·         jutarnji trening 7.00-9.30

·         odmor  10.00-12.30

·         ručak  12.30-13.00

·         suhi trening (park Marjan)  13.45-14.30

·         popodnevni trening 15.00-17.00

·         večera 18.30-19.00

·          upoznavanje sa rasporedom za naredni dan 19.00-19.10

·         video prikaz i analiza plivačkih stilova,pripadajućih startova i okreta 19.10-19.45

·         slobodno vrijeme 19.45-21.30

·         spavanje 22.00-5.45

-          Srijeda 27.01.

·         buđenje 5.45-6.00

·         doručak 6.00-6.20

·         jutarnji trening 7.00-9.30

·         odmor  10.00-12.30

·         ručak  12.30-13.00

·         suhi trening (park Marjan)  13.45-14.30

·         popodnevni trening 15.00-17.00

·         večera 18.30-19.00

·          upoznavanje sa rasporedom za naredni dan 19.00-19.10

·         video prikaz i analiza plivačkih stilova,pripadajućih startova i okreta 19.10-19.45

·         slobodno vrijeme 19.45-21.30

·         spavanje 22.00-5.45

-          Četvrtak 28.01.

·         buđenje 5.45-6.00

·         doručak 6.00-6.20

·         jutarnji trening 7.00-9.30

·         odmor  10.00-12.30

·         ručak  12.30-13.00

·         razgledanje grada-Splitska riva 13.30-15.00

·         popodnevni trening 15.30-17.00

·         večera 18.30-19.00

·          upoznavanje sa rasporedom za naredni dan 19.00-19.10

·         video prikaz i analiza plivačkih stilova,pripadajućih startova i okreta 19.10-19.45

·         slobodno vrijeme 19.45-21.30

·         spavanje 22.00-5.45

-          Petak 29.01.

·         buđenje 5.45-6.00

·         doručak 6.00-6.20

·         jutarnji trening 7.00-9.30

·         odmor  10.00-12.30

·         ručak  12.30-13.00

·         suhi trening (park Marjan)  13.45-14.30

·         popodnevni trening 15.00-17.00

·         večera 18.30-19.00

·          upoznavanje sa rasporedom za naredni dan 19.00-19.10

·         video prikaz i analiza plivačkih stilova,pripadajućih startova i okreta 19.10-19.45

·         slobodno vrijeme 19.45-21.30

·         spavanje 22.00-5.45

-          Subota 30.01.

·         Učešće na takmičenju Splitske lige 9.00-13.30

·         Povratak u Sarajevo 14.00

 

Cijena kompletnog aranžmana iznosi 325 KM i u cijenu je uključeno:

-          Pet punih pansiona po 47 KM (47*5= 235KM)

-          Subvenciju za autobuski prevoz na relaciji Sarajevo –Split-Sarajevo (uz vožnju u gradu Splitu) 55 KM po osobi (dio troškova snosi klub)

-          Subvenciju za korištenje bazena 35 KM po osobi (50% troškova snosi klub)

-          Startnine za takmičenje (20 kn po takmičaru - troškove snosi klub)

Uplatu je potrebno izvršiti  u klubskoj kancelariji do petka 22.01.2016. godine do 16.00 sati.

Molimo sve roditelje da odluku o putovanju saopšte na roditeljskom sastanku u subotu u 9.15 sati (poslije završenog treninga)u press sali Olimpijskog bazena.

Spisak plivača za pripreme:

1.       ADRIJAN KRTALIĆ

2.       AJLA FILIPOVIĆ

3.       ALDEMAR ALIKAVAZOVIĆ

4.       ALEKSANDAR ALEKSIĆ

5.       AMER VOLJEVICA

6.       ASJA SADIKOVIĆ

7.       DANIN ABDIČEVIĆ

8.       DIN KOMARICA

9.       DŽEJNA HADROVIĆ

10.   IMAN HADROVIĆ

11.   ELMA AVDIBEGOVIĆ

12.   TARIK GUŠIĆ

13.   EMANA GUŠIĆ

14.   FARIS KADUŠIĆ

15.   FARUK TAHIROVIĆ

16.   FATIH TAHIROVIĆ

17.   FEĐA OMERBEGOVIĆ

18.   FILIP HADŽIAHMETOVIĆ

19.   HAMZA FAZLIĆ

20.   HANA MAHMUTOVIĆ

21.   HARUN FAZLAGIĆ

22.   HENA FAJIĆ

23.   HENA MEŠIĆ

24.   IMAN AVDIĆ

25.   IMAN REBIĆ

26.   IVA ZOE DEDIĆ

27.   KENAN ĆATIĆ

28.   TARIK ĆATIĆ

29.   LANA MURATAGIĆ

30.   NARDA BRODOVIĆ

31.   NADJA BRODOVIĆ

32.   NEJRA BUJAK

33.   NEJRA ČENGIĆ

34.   NEJRA VOLJEVICA

35.   NIDAL ĐULIĆ

36.   RIJAD ĐULIĆ

37.   TARIK SMAJLOVIĆ

38.   TARIN HUSIĆ

39.   TEA KOVŽAN

 

40.   ZEMIR MAŠALA

Škola skijanja 2016

 

ŠKOLA SKIJANJA 2016

Škola skijanja SRK „Sport time“ realizuje se uspješno već dugi niz godina po najsavremenijim programima kako obuke početnika tako i usavršavanja tehnika skijanja pod nadzorom licenciranih instruktora skijanja (članova ATUS-a BiH) i profesora sporta i tjelesnog odgoja.

Opširnije...