Vijesti

PROGRAM TAKMIČENJA U MJESECU DECEMBRU ZA PLIVAČE PK SPORT TIME

 U mjesecu decembru  plivači našeg kluba će nastupiti na slijedećim takmičenjima:

-          CUP NOVI GRAD– SARAJEVO  01. 12. 2018. GODINE

-          MM MARIBOR – MARIBOR  22. I 23 .12. 2018. GODINE

-          NOVOGODIŠNJI MITING- BANJALUKA 22.12.2018. GODINE

-          OTVORENO PRVENSTVO BIH BANJALUKA ILI SARAJEVO 29. I 30 12. 2018.

 

Detaljne informacije o pomenutim takmičenjima možete pogledati u tekstu koji slijedi uz napomenu da je EVENTUALNI OTKAZ NASTUPA NA POJEDINOM TAKMIČENJU 7 DANA PRIJE POČETKA ISTOG:

Cup Novi grad

Miting  će se održati 01. 12. 2018. godine u Sarajevu.

Potrebno za takmičenje :

-          Dolazak  klubskoj opremi ;

-          Šorc i majica na bazenu;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Dolazak na bazen u 8.00 sati;

-          Troškovi  startnina 20  KM.

Za ovo takmičenje predviđeni su plivači svih takmičarskih grupa trenera: Evelina, Aldina i Elme.

 

 

MM Maribor

Miting  će se održati 22. I 23. 12. 2018. godine u Mariboru.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u subotu  21. 12.  u 9.00 sati, povratak poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja,smještaja i startnina cca 120   Eura ( zavisiti će od broja prijavljenih takmičara);

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenje su:

RB

IME I PREZIME

1.

AMAR ŠAPČANIN

2.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

3.

HENA MEŠIĆ

4.

TARIK GUŠIĆ

5.

NEJRA BUJAK

6.

NEJRA ČENGIĆ

7.

TARIN HUSIĆ

8.

ARMAN LIVADIĆ

9.

LUKA LASIĆ

10.

IMAN AVDIĆ  VK

11.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ  VK

 

 

 

 

 

 

 

 

Novogodišnji miting

Miting  će se održati 22. 12. 2018. godine u Banjaluci.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u subotu  22. 12.  u 6.30 sati, povratak poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja i startnina 50 KM ( uslov za organizaciju putovanja je najmanje 5 prijavljenih takmičara).

Plivači predviđeni za ovo takmičenje su:

 

RB

IME I PREZIME

1.

ALI SUBAŠIĆ

2.

TAHIR ZUKIĆ

3.

EMINA ORUČ

4.

DŽANA KAMENJAŠEVIĆ

5.

AMSAL SALISPAHIĆ

6.

NEJRA KOVAČEVIĆ

 

 

 

 

 

Otvoreno prvenstvo BiH

Prvenstvo će se održati 29. I 30. 12. u Sarajevu ili Banjaluci. Takmičari koji će nastupiti na prvenstvu su sve takmičarske grupe dječaci 2008. i stariji i djevojčice 2009. i mlađe. Detalje o vremenu , načinu putovanja kao i kompletan troškovnik biti će objavljeni nakon usvajanja propozicija i mjesta održavanja prvenstva od strane UO PS BiH.

PROGRAM TAKMIČENJA U MJESECU NOVEMBRU ZA PLIVAČE PK SPORT TIME

 

 U mjesecu novembru  plivači našeg kluba će nastupiti na slijedećim takmičenjima:

-          MITING MLADOST– ZAGREB  10. I 11. 11. 2018. GODINE

-          SV.KRŠEVAN- ZADAR 17. I 18.11. 2018. GODINE

 

Detaljne informacije o pomenutim takmičenjima možete pogledati u tekstu koji slijedi uz napomenu da je EVENTUALNI OTKAZ NASTUPA NA POJEDINOM TAKMIČENJU 7 DANA PRIJE POČETKA ISTOG:

 

Miting Mladost

Miting  će se održati 10. I 11. 11. 2018. godine u Zagrebu.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u petak  09.11.  u 11.00 sati, povratak poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja,smještaja i startnina 110  Eura.

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

RB

IME I PREZIME

1.

AMAR ŠAPČANIN

2.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

3.

LANA ELZNER

4.

HENA MEŠIĆ

5.

NADJA BRODOVIĆ

6.

TARIK GUŠIĆ

7.

NEJRA BUJAK

8.

NEJRA ČENGIĆ

9..

TARIN HUSIĆ

10.

ZEMIR MAŠALA

11.

RIJAD ĐULIĆ

12.

ALDEMAR ALIKAVAZOVIĆ

13.

HANA MAHMUTOVIĆ

14.

ARMAN LIVADIĆ

15.

LUKA LASIĆ

16.

FATIH TAHIROVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SV. Krševan

Miting  će se održati 17. I 18. 11. 2018. godine u Zagrebu.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u subotu  17. 11.  u 6.30 sati, povratak poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja,smještaja i startnina 65  Eura

 

RB

IME I PREZIME

1.

AJLA FILIPOVIĆ

2.

EMEL LJUBUŠKIĆ

3.

DANIN ABDIČEVIĆ

4.

DŽEJNA HADROVIĆ

5.

FARUK TAHIROVIĆ

6.

AJŠA GUŠIĆ

7.

IMAN AVDIĆ

8.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

9.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

10.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

11.

ARIAN KADIĆ

12.

AJLA DEMIĆ

13.

HANA HUSKOVIĆ

14.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

15.

MARGITA LATINOVIĆ- PEJOVIĆ

16.

AMERA ŠAČIĆ

17.

ESMA SALTAGA

18.

MAKSIM JOVANOVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izmjena termina popodnevnog treninga

Zbog duzeg trajanja nastave i stvaranja boljih uslova na popodnevnom treningu od ponedjeljka 01.10. 2018. Godine termin popodnevnog ce biti od 15.00-17.00 sati za sve takmicarske grupe

Program takmičenja u mjesecu oktobru

 

U mjesecu maju  plivači našeg kluba će nastupiti na slijedećim takmičenjima:

-          PLIVAJ SRCEM – BANJALUKA 06.10 2018. GODINE

-          HEAD CUP MLADI ZA MLADE – SARAJEVO 13.-14. 10. 2018. GODINE

-          JADRAN GRAND PRIX – SPLIT 27.-28.10. 2018. GODINE

-          BOSNA PICCOLO CUP-SARAJEVO 27.10.2018. GODINE

 

Detaljne informacije o pomenutim takmičenjima možete pogledati u tekstu koji slijedi uz napomenu da je EVENTUALNI OTKAZ NASTUPA NA POJEDINOM TAKMIČENJU 7 DANA PRIJE POČETKA ISTOG:

 

PLIVAJ SRCEM-BANJA LUKA

Miting  će se održati 06.10. 2018. godine u Banjaluci.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u subotu  06.10.  u 6.30 sati, povratak poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja i startnina 50 KM.

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

RB

IME I PREZIME

1.

AJLA FILIPOVIĆ

2.

EMEL LJUBUŠKIĆ

3.

DANIN ABDIČEVIĆ

4.

DŽEJNA HADROVIĆ

5.

FARIS KADUŠIĆ

6.

FARUK TAHIROVIĆ

7.

NIDAL ĐULIĆ

8.

AJŠA GUŠIĆ

9.

IMAN AVDIĆ

10.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

11.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

12.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

13.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

14.

NEJLA ORUČ

15.

ARIAN KADIĆ

16.

HANA MAHMUTOVIĆ

17.

AJLA DEMIĆ

18.

SUNITA ZUKIĆ

19.

HANA HUSKOVIĆ

20.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

21.

MARGITA LATINOVIĆ- PEJOVIĆ

22.

EMRAH LJUBUŠKIĆ

23.

AMERA ŠAČIĆ

24.

ESMA SALTAGA

25.

LANA ELZNER

26.

MAKSIM JOVANOVIĆ

27.

DANIS LJUMANOVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HEAD CUP MLADI ZA MLADE

Miting  će se održati u sarajevu  13. i 14. 10. 2018. godine

Potrebno za takmičenje :

-          Šorc i majica na bazenu;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Dolazak na bazen  1.30 sati prije početka svakog dijela;

 

NA TAKMIČENJU NASTUPAJU SVE TAKMIČARSKE GRUPE- TRENERI EVELIN, ALDIN , ELMA

 

 

BOSNA PICCOLO  CUP

Miting će se u Sarajevu 27.10. 2018. Godine

Potrebno za takmičenje :

-          Dolazak u klubskoj opremi;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Dolazak na bazen 8.30 sati ;

-          Troškovi startnine 20 KM po takmičaru.

 

NA TAKMIČENJU ĆE NASTUPITI SVE TAKMIČARSKE GRUPE TRENERI: ALDIN I ELMA 2006. GODIŠTE I MLAĐI

 

 

 

JADRAN GRAND PRIX 27.-28.10. 2018. GODINE

Miting  će se  održati 27.-28. 10. 2018. godine u Splitu.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak  u subotu  27.10.  u 6.45. sati, povratak 28.10. poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja  zavisiti će od broja prijavljenih kandidata kao i od cijene smještaja.

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

RB

IME I PREZIME

1.

ADRIJAN KRTALIĆ  

2.

AMAR ŠAPČANIN

3.

FARIS KADUŠIĆ

4.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

5.

HAMZA FAZLIĆ

6.

NIDAL ĐULIĆ

7.

HENA MEŠIĆ

8.

NADJA BRODOVIĆ

9.

TARIK GUŠIĆ

10.

NEJRA BUJAK

11.

NEJRA ČENGIĆ

12..

TARIN HUSIĆ

13.

ZEMIR MAŠALA

14.

RIJAD ĐULIĆ

15.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

16.

TEA KOVŽAN

17.

HANA MAHMUTOVIĆ

18.

ARMAN LIVADIĆ

19.

LUKA LASIĆ

20.

FATIH TAHIROVIĆ

21.

IMAN HADROVIĆ

22.

TARIK SMAJLOVIĆ

23.

DIN KOMARICA

24.

KENAN ĆATIĆ

25.

FILIP HADŽIAHMETOVIĆ