Vijesti

PROGRAM TAKMIČENJA U MJESECU MAJU ZA PLIVAČE PK SPORT TIME

 U mjesecu maju  plivači našeg kluba će nastupiti na slijedećim takmičenjima:

-          ŠARENGRADSKI KUP– KRUŠEVAC  12.05.2018.

-          VIHARSAROK KUPA –   BEKESCSABA 25. DO 27.05. 2018.

-          AQUA CUP- SARAJEVO 26.05.2018.

Detaljne informacije o pomenutim takmičenjima možete pogledati u tekstu koji slijedi uz napomenu da je EVENTUALNI OTKAZ NASTUPA NA POJEDINOM TAKMIČENJU 7 DANA PRIJE POČETKA ISTOG:

 

ŠARENGRADSKI KUP

Šarengradski kup  održati će se 12. 05. 2018. godine u Kruševcu.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u petak  11.05.  u 9.00 sati, povratak u subotu 12.05;

-          Troškovi putovanja, smještaja i startnina 100 KM.

 Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

 

RB

IME I PREZIME

1.

IMAN AVDIĆ

2.

AJŠA GUŠIĆ

3.

MARGITA LATINOVIĆ PEJOVIĆ

4.

EMEL LJUBUŠKIĆ

5.

ARIAN KADIĆ

 

 

 

 

 

 

Viharsarok kupa

Viharsarok kupa  održati će se u Bekescsaba ( Mađarska)  26. 05. 2018. godine

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje u  klubskoj  opremi;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u petak  25.05.  u 6.00 sati, povratak u nedjelju 27.05;

Troškovi putovanja, smještaja i startnina iznose 100 EURA.

SPISAK PLIVAČA PK SPORT TIME PREDVIĐENIH ZA OVO TAKMIČENJE

RB

IME I PREZIME

1.

ADRIJAN KRTALIĆ  

2.

AJLA FILIPOVIĆ

3.

AMAR ŠAPČANIN

4.

EMEL LJUBUŠKIĆ

5.

DANIN ABDIČEVIĆ

6.

DIN KOMARICA

7.

DŽEJNA HADROVIĆ

8.

FARIS KADUŠIĆ

9.

FARUK TAHIROVIĆ

10.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

11.

AFAN HASIĆ

12.

HAMZA FAZLIĆ

13.

NIDAL ĐULIĆ

14.

AJŠA GUŠIĆ

15.

HENA MEŠIĆ

16.

IMAN AVDIĆ

17.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

18.

NADJA BRODOVIĆ

19.

NARDA BRODOVIĆ

20.

NEJRA BUJAK

21.

NEJRA ČENGIĆ

22.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

23.

TARIK GUŠIĆ

24..

TARIN HUSIĆ

25.

ZEMIR MAŠALA

26.

RIJAD ĐULIĆ

27.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

28.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

29.

NEJLA ORUČ

30.

ARIAN KADIĆ

31.

ALEKSANADAR ALEKSIĆ

32.

TEA KOVŽAN

33.

HENA FAJIĆ

34.

HANA MAHMUTOVIĆ

35.

ALDEMAR ALIKAVAZOVIĆ

36.

LUKA LASIĆ

37.

FATIH TAHIROVIĆ

38.

IMAN HADROVIĆ

39.

AJLA DEMIĆ

40.

SUNITA ZUKIĆ

41.

HANA HUSKOVIĆ

42.

BAKIR LIPJANKIĆ

43.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

44.

ERMAN GREZDA

45.

FARIS ŠABIĆ

46.

MARGITA LATINOVIĆ- PEJOVIĆ

47.

EMRAH LJUBUŠKIĆ

48.

AMERA ŠAČIĆ

49.

ESMA SALTAGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 AQUA CUP

Aqua cup održaće se u sarajevu 26.05. 2018. godine

Potrebno za takmičenje :

-          Dolazak u klubskoj opremi;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Dolazak na bazen 8:00 sati ;

-          Troškovi startnine 21 KM po takmičaru.

 

RB

IME I PREZIME

1.

ALI SUBAŠIĆ

2.

ELMEDINA ĐOCAJ

3.

EMRA ĐOCAJ

4.

TAHIR ZUKIĆ

 

 

Obavijest o režimu rada tokom prvomajskih praznika

 

Obavještavamo sve članove rekretativnih plivačkih grupa i škole plivanja da klub neće provoditi trenažni proces tokom prvomajskih praznika u periodu od 30.04.-03.05. 2018. godine.

Za plivače takmičarskog pogona slobodni dani biće 30. 04. i 01.05.  Trening za srijedu 02.05. odvijaće se po novom rasporedu od 7.00-9.00 sati za sve plivačke grupe s izuzetkom da pomenutog datuma neće biti prevoza na trening.

Svim članovima kluba želimo ugodne prvomajske praznike!

RASPORED TRENINGA PK SPORT TIME OD 30.04.2018.

Ovim putem Vas obavještavamo da zbog tehničko – organizacijskih razloga od 30.04. 2018. godine nećemo moći pružati usluge prevoza za treninge koji se održavaju u terminima 9.30 – 10.30 i od 16.00-17.00 sati. Usluge prevoza nastaviće se pružati za sve takmičarske termine kao i za večernji termin treninga od 19.30 – 20.30 sati. Svi zainteresovani za promjenu termina i nastavak korištenja usluge u pomenutom terminu mogu se javiti treneru Aldinu na Tel. Br. 061 534 299. Također se iz istih razloga ukida termin od 9.30 - 10.30 sati. Termini plivanja koji će biti omogućeni rekreativnoj plivačkoj grupi su 16.00-17.00 i 19.30-20.30 sati ponedjeljkom, srijedom i petkom. Novi raspored treniga možete pogledati u tabeli ispod.

RASPORED TRENINGA PK SPORT TIME OD 30.04.2018. godine

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

SUBOTA

6.30-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

7.00-9.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

6.30-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

7.00-9.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

6.30-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

7.00-9.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

6.30-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

7.00-9.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

6.30-9.00 (takmičarska grupa trenera Evelina

7.00-9.00 ( Takmičarske grupe trenera Aldina i Elme)

 7.00-9.00 ( takmičarske grupe trenera Evelina i Aldina)

14.30-16.00 (sve takmičarske grupe)

 14.30-16.00 (sve takmičarske grupe)

14.30-16.00 (sve takmičarske grupe)

14.30-16.00 (sve takmičarske grupe)

14.30-16.00 (sve takmičarske grupe)

 

16.00-17.00 (rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00 (rekreativna grupa i škola plivanja)

 

16.00-17.00 (rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

19.30-20.30(rekreativna grupa i škola plivanja)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM TAKMIČENJA U MJESECU APRILU ZA PLIVAČE PK SPORT TIME

 U mjesecu aprilu  plivači našeg kluba će nastupiti na slijedećim takmičenjima:

-          11. APRIL GRAND PRIX – BEOGRAD  14. i 15.04.2018.

-          ISM 22. APRIL BANJA LUKA – BANJALUKA  21. i 22.04. 2018.

Detaljne informacije o pomenutim takmičenjima možete pogledati u tekstu koji slijedi uz napomenu da je EVENTUALNI OTKAZ NASTUPA NA POJEDINOM TAKMIČENJU 7 DANA PRIJE POČETKA ISTOG:

 

11. APRIL GRAND PRIX

11. APRIL GRAND PRIX  održati će se 14. i 15. 04. 2018. godine u Beogradu.

TAKMIČENJE JE PREDVIĐENO ZA PLIVAČE KOJE POKUŠAVAJU ISPUNITI NORME ZA NASTUP NA YOG, EUROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO, EUROPSKO SENIORSKO PRVENSTVO, BALKANSKO JUNIORSKO PRVENSTVO I COMMEN CUP.

PRIJAVA PLIVAČA JE DOBROVOLJNA DO 03.04.2018. GODINE DO 12.00 SATI. NAKNADNE PRIJAVE NISU MOGUĆE.

Potrebno za takmičenje :

-          Obavezna klubska oprema na bazenu;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u petak 13.04.  u  9.00 sati, povratak u nedjelju poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja zavisiti će od broja prijavljenih takmičara.

 

 

ISM 22. APRIL

ISM 22. APRIL održati će se u Banjaluci 21. i 22. 04. 2018. godine

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje u  klubskoj  opremi;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u petak 20.04.  u  9.00 sati, povratak u nedjelju poslije završetka takmičenja;

Troškovi putovanja, smještaja i startnina iznose 180 KM.

SPISAK PLIVAČA PK SPORT TIME PREDVIĐENIH ZA OVO TAKMIČENJE

RB

IME I PREZIME

1.

ADRIJAN KRTALIĆ  

2.

AJLA FILIPOVIĆ

3.

AMAR ŠAPČANIN

4.

EMEL LJUBUŠKIĆ

5.

DANIN ABDIČEVIĆ

6.

DIN KOMARICA

7.

DŽEJNA HADROVIĆ

8.

FARIS KADUŠIĆ

9.

FARUK TAHIROVIĆ

10.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

11.

AFAN HASIĆ

12.

HAMZA FAZLIĆ

13.

NIDAL ĐULIĆ

14.

AJŠA GUŠIĆ

15.

HENA MEŠIĆ

16.

IMAN AVDIĆ

17.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

18.

NADJA BRODOVIĆ

19.

NARDA BRODOVIĆ

20.

NEJRA BUJAK

21.

NEJRA ČENGIĆ

22.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

23.

TARIK GUŠIĆ

24..

TARIN HUSIĆ

25.

ZEMIR MAŠALA

26.

RIJAD ĐULIĆ

27.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

28.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

29.

NEJLA ORUČ

30.

ARIAN KADIĆ

31.

ALEKSANADAR ALEKSIĆ

32.

TEA KOVŽAN

33.

HENA FAJIĆ

34.

HANA MAHMUTOVIĆ

35.

ALDEMAR ALIKAVAZOVIĆ