Vijesti

OTVORENO PRVENSTVO SRBIJE ZA JUNIORE I APSOLUTNO

OTVORENO PRVENSTVO SRBIJE ZA JUNIORE I APSOLUTNO ODRŽAT ĆE SE U NOVOM SADU 24. - 26. NOVEMBRA 2017.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje  u klubskoj opremi ;

-          Sendvič i voda za put;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u četvrtak  23.11.2017. u 12.00 sati, povratak u nedjelju 26.11.2017. poslije završetka takmičenja  ;

-          Troškovi smještaja, startnina i prevoza 120 EURA :

 

 

SPISAK PLIVAČA PREDVIĐENIH ZA OVO TAKMIČENJE

RB

IME I PREZIME

1.

TARIN HUSIĆ

2.

AMAR ŠAPČANIN

3.

NEJRA BUJAK

4.

NEJRA ČENGIĆ

5.

FATIH TAHIROVIĆ

6.

HENA MEŠIĆ

 

 

 

 

 

MOLIMO SVE TAKMIČARE DA U ŠTO SKORIJEM ROKU POTVRDE DA LI PUTUJU NA OVO TAKMIČENJE A NAJKASNIJE DO UTORKA 21.11.2017. GODINE

MALI DELFINI 2017 - Banja Luka

Mali Delfini 2017 u organizaciji PK Olimp održat će se 25. 11. 2017. godine u Banjaluci.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje u klubskoj opremi;

-           boravak na bazenu u  klubskoj opremi;

-          Rasplivavanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Sendviči,Corny čokoladice ,voda  za put ;

-          Polazak sa bazena u 5.30 sati 25.11. 2017. Povratak isti dan nakon završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja i  startnina  55 KM ;

-          Potvrda nastupa obavezna do utorka 21.11.2017. godine.

SPISAK PLIVAČA PK SPORT TIME PREDVIĐENIH ZA OVO TAKMIČENJE

RB

IME I PREZIME

1.

AMERA ŠAČIĆ 

2.

AJLA FILIPOVIĆ

3.

SUNITA ZUKIĆ

4.

ERMAN GREZDA

5.

DANIN ČEKRLIJA

6.

DANIN ABDIČEVIĆ

7.

DŽEJNA HADROVIĆ

8.

BAKIR LIPJANKIĆ

9.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

10.

AJLA DEMIĆ

11.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

12.

ANASTASIJA ANDŽIĆ

13.

FARIS KADUŠIĆ

14.

FARUK TAHIROVIĆ

15.

MARGITA PEJINOVIĆ-LATINOVIĆ

16.

NIDAL ĐULIĆ

17

ARIAN KADIĆ

18.

AJŠA GUŠIĆ

19.

EMRAH LJUBUŠKIĆ

20.

EMEL LJUBUŠKIĆ

21.

IMAN AVDIĆ

22.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

23.

NEJLA ORUČ

24.

HARIS MASLO

25.

AHMED LISKA

26.

DANIS LJUMANOVIĆ

27.

AFFAN TAHMAZ

28.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

29.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

30.

HANA HUSKOVIĆ

31.

EMIN GREBIĆ

32.

ELMEDINA ĐOCAJ

33.

EMRA ĐOCAJ

34.

HANA MAHMUTOVIĆ

35.

AFAN HASIĆ

36.

FARIS ŠABIĆ

37.

ELDAR IMAMOVIĆ

38.

MUHAMED GRBO

39.

TARIK KADRIBEGOVIĆ

¸

 

 

 

PLIVAČKI MITING BOSNA PICCOLO CUP 2017.

Plivački miting Bosna piccolo  cup održat će se 28.10. 2017. godine u Sarajevu.

Potrebno za takmičenje :

-          Boravak na bazenu u klubskoj opremi;

-          Rasplivavanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Sendviči,Corny čokoladice ,voda  ;

-          Dolazak na bazen u 9.30 sati

-          Troškovi startnina 18 KM .

-          Uplatu obavezno izvršiti do 26.10.2017.

 

 

SPISAK PLIVAČA PK SPORT TIME PREDVIĐENIH ZA OVO TAKMIČENJE

RB

IME I PREZIME

1.

AHMED MURATOVIĆ

2.

AMSAL SALISPAHIĆ

3.

DŽANA KAMENJAŠEVIĆ

4.

FARIS ŠABIĆ

5.

TAHIR ZUKIĆ

6.

ORHAN ŽBANIĆ

7.

TARIK KADRIBEGOVIĆ

8.

AJDAN TOTIĆ

9.

ZAARA TAHMAZ

10.

EMRA DJOCAJ

11.

ELMEDINA DJOCAJ

12.

ALI SUBAŠIĆ

13.

IDA ALIBEGOVIĆ

14.

AMINA ČIDIĆ

15.

IVANO KAPETANOVIĆ

16.

EMIN GREBIĆ

¸

 

 

 

DELFIN CUP 2017 - Ljubljana

Delfin cup 2017 u organizaciji SD Delfin Ljubljana održat će se 28. 10. 2017. godine u Ljubljani bazen Tivoli.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje u klubskoj opremi;

-           boravak na bazenu u  klubskoj opremi;

-          Rasplivavanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Sendviči,Corny čokoladice ,voda  za put ;

-          Polazak sa bazena u 7.00 sati 27.10 2017. Povratak u subotu nakon završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja, startnina i smještaja 90 Eura ;

-          Potvrda nastupa obavezna do ponedjeljka 23.10.2017. godine.

SPISAK PLIVAČA PK SPORT TIME PREDVIĐENIH ZA OVO TAKMIČENJE

RB

IME I PREZIME

1.

AMERA ŠAČIĆ 

2.

AJLA FILIPOVIĆ

3.

SUNITA ZUKIĆ

4.

ERMAN GREZDA

5.

DANIN ČEKRLIJA

6.

DANIN ABDIČEVIĆ

7.

DŽEJNA HADROVIĆ

8.

BAKIR LIPJANKIĆ

9.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

10.

AJLA DEMIĆ

11.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

12.

EMANA GUŠIĆ

13.

FARIS KADUŠIĆ

14.

FARUK TAHIROVIĆ

15.

MARGITA PEJINOVIĆ-LATINOVIĆ

16.

NIDAL ĐULIĆ

17

ARIAN KADIĆ

18.

AJŠA GUŠIĆ

19.

EMRAH LJUBUŠKIĆ

20.

EMEL LJUBUŠKIĆ

21.

IMAN AVDIĆ

22.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

23.

NEJLA ORUČ

24.

HARIS MASLO

25.

AHMED LISKA

26.

DANIS LJUMANOVIĆ

27.

AFFAN TAHMAZ

28.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

29.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

30.

HANA HUSKOVIĆ

¸