Program takmičenja u mjesecu junu i julu za plivače PK Sport Time

 

 

U mjesecu maju  plivači našeg kluba će nastupiti na slijedećim takmičenjima:

 

-          DRŽAVNO PRVENSTVO BIH- BANJALUKA 8.-10. 06. 2018.

-          COMMEN CUP – LIMASOL KIPAR  13.-18. 06. 2018.

-          BAMBINO KUP – SARAJEVO 23.06. 2018.

-          ORKA CUP – MOSTAR 30.06. 2018.

-          EUROPSKO JUNIORSJKO PRVENSTVO – HELSINKI 02. – 09. 07.2018.

Detaljne informacije o pomenutim takmičenjima možete pogledati u tekstu koji slijedi uz napomenu da je

EVENTUALNI OTKAZ NASTUPA NA POJEDINOM TAKMIČENJU 7 DANA PRIJE POČETKA ISTOG:

 

 

 

DRŽAVNO PRVENSTVO BIH

 

Državno prvenstvo BiH  održati će se od 08. do 10. 06. 2018. godine u Banjaluci.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u četvrtak  07.06.  u 9.00 sati, povratak u nedjelju poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja, smještaja i startnina 220 KM.

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

 

RB

IME I PREZIME

1.

ADRIJAN KRTALIĆ  

2.

AJLA FILIPOVIĆ

3.

AMAR ŠAPČANIN

4.

EMEL LJUBUŠKIĆ

5.

DANIN ABDIČEVIĆ

6.

DIN KOMARICA

7.

DŽEJNA HADROVIĆ

8.

FARIS KADUŠIĆ

9.

FARUK TAHIROVIĆ

10.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

11.

AFAN HASIĆ

12.

HAMZA FAZLIĆ

13.

NIDAL ĐULIĆ

14.

AJŠA GUŠIĆ

15.

HENA MEŠIĆ

16.

IMAN AVDIĆ

17.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

18.

NADJA BRODOVIĆ

19.

TARIK GUŠIĆ

20.

NEJRA BUJAK

21.

NEJRA ČENGIĆ

22.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

23.

TARIK GUŠIĆ

24..

TARIN HUSIĆ

25.

ZEMIR MAŠALA

26.

RIJAD ĐULIĆ

27.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

28.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

29.

NEJLA ORUČ

30.

ARIAN KADIĆ

31.

ALEKSANADAR ALEKSIĆ

32.

TEA KOVŽAN

33.

HENA FAJIĆ

34.

HANA MAHMUTOVIĆ

35.

ARMAN LIVADIĆ

36.

LUKA LASIĆ

37.

FATIH TAHIROVIĆ

38.

IMAN HADROVIĆ

39.

AJLA DEMIĆ

40.

SUNITA ZUKIĆ

41.

HANA HUSKOVIĆ

42.

BAKIR LIPJANKIĆ

43.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

44.

ERMAN GREZDA

45.

FILIP HADŽIAHMETOVIĆ

46.

MARGITA LATINOVIĆ- PEJOVIĆ

47.

EMRAH LJUBUŠKIĆ

48.

AMERA ŠAČIĆ

49.

ESMA SALTAGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COMMEN CUP

 

Mediteransko kadetsko prvenstvo  održati će se u Limasolu ( Kipar)  16. i 17. 06. 2018. godine

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje u  reprezentativnoj  opremi;

-          Plivanje u reprezentativnim kapicama ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u utorak  12.06.  u popodnevnim satima, povratak u ponedjeljak 18.06.;

 

SPISAK PLIVAČA PK SPORT TIME  koji ispunjavaju norme za ovo takmičenje

 

RB

IME I PREZIME

1.

TARIK GUŠIĆ 

2.

ARMAN LIVADIĆ

 

 

 

BAMBINO CUP

 

Bambino cup održaće se u Sarajevu 23.06. 2018. Godine

Potrebno za takmičenje :

-          Dolazak u klubskoj opremi;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Dolazak na bazen 8.000 sati ;

-          Troškovi startnine 24 KM po takmičaru.

 

RB

IME I PREZIME

1.

ALI SUBAŠIĆ

2.

ELMEDINA ĐOCAJ

3.

EMRA ĐOCAJ

4.

TAHIR ZUKIĆ

5.

MUHAMED GRBO

6.

AJDAN TOTIĆ

7.

SAJRA MAHMUTOVIĆ

8.

ANASTASIJA ANDŽIĆ

9.

DAREN HADŽIAHMETOVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

ORKA CUP

Orka cup održati će se  30. 06. 2018. godine u Banjaluci.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Plivanje u klubskim kapicama ( ukoliko neko nema moći će posuditi kod trenera);

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa željezničke stanice Sarajevo u subotu  30.06.  u 6.45. sati, povratak isti dan poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja i startnina 50 KM.

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

 

RB

IME I PREZIME

1.

ADRIJAN KRTALIĆ  

2.

AJLA FILIPOVIĆ

3.

AMAR ŠAPČANIN

4.

EMEL LJUBUŠKIĆ

5.

DANIN ABDIČEVIĆ

6.

DIN KOMARICA

7.

DŽEJNA HADROVIĆ

8.

FARIS KADUŠIĆ

9.

FARUK TAHIROVIĆ

10.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

11.

AFAN HASIĆ

12.

HAMZA FAZLIĆ

13.

NIDAL ĐULIĆ

14.

AJŠA GUŠIĆ

15.

HENA MEŠIĆ

16.

IMAN AVDIĆ

17.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

18.

NADJA BRODOVIĆ

19.

TARIK GUŠIĆ

20.

NEJRA BUJAK

21.

NEJRA ČENGIĆ

22.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

23.

TARIK GUŠIĆ

24..

TARIN HUSIĆ

25.

ZEMIR MAŠALA

26.

RIJAD ĐULIĆ

27.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

28.

NEDIM ČAUŠEVIĆ

29.

NEJLA ORUČ

30.

ARIAN KADIĆ

31.

ALEKSANADAR ALEKSIĆ

32.

TEA KOVŽAN

33.

HENA FAJIĆ

34.

HANA MAHMUTOVIĆ

35.

ARMAN LIVADIĆ

36.

LUKA LASIĆ

37.

FATIH TAHIROVIĆ

38.

IMAN HADROVIĆ

39.

AJLA DEMIĆ

40.

SUNITA ZUKIĆ

41.

HANA HUSKOVIĆ

42.

BAKIR LIPJANKIĆ

43.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

44.

ERMAN GREZDA

45.

FARIS ŠABIĆ

46.

MARGITA LATINOVIĆ- PEJOVIĆ

47.

EMRAH LJUBUŠKIĆ

48.

AMERA ŠAČIĆ

49.

ESMA SALTAGA

50.

FILIP HADŽIAHMETOVIĆ

51.

TAHIR ZUKIĆ

52.

ALI SUBAŠIĆ

53.

EMRA ĐOCAJ

54.

ELMEDINA ĐOCAJ

55.

MUHAMED GRBO

56.

AJDAN TOTIĆ

57.

SAJRA MAHMUTOVIĆ

58.

DAREN HADŽIAHMETOVIĆ

59.

ANASTASIJA ANDŽIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EUROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO

 

Europsko juniorsko prvenstvo  održati će se u Helsinkiju ( Finska)  04. do 08. 07. 2018. godine

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje u  reprezentativnoj  opremi;

-          Plivanje u reorezentativnim kapicama ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa aerodroma Sarajevo  02.07.  u 8.00 sati, povratak u ponedjeljak 09.07.;

 

SPISAK PLIVAČA PK SPORT TIME  koji ispunjavaju norme za ovo takmičenje

RB

IME I PREZIME

1.

HENA MEŠIĆ

2.

AMAR ŠAPČANIN

3.

FATIH TAHIROVIĆ