PROGRAM TAKMIČENJA U MJESECU NOVEMBRU ZA PLIVAČE PK SPORT TIME

 

 U mjesecu novembru  plivači našeg kluba će nastupiti na slijedećim takmičenjima:

-          MITING MLADOST– ZAGREB  10. I 11. 11. 2018. GODINE

-          SV.KRŠEVAN- ZADAR 17. I 18.11. 2018. GODINE

 

Detaljne informacije o pomenutim takmičenjima možete pogledati u tekstu koji slijedi uz napomenu da je EVENTUALNI OTKAZ NASTUPA NA POJEDINOM TAKMIČENJU 7 DANA PRIJE POČETKA ISTOG:

 

Miting Mladost

Miting  će se održati 10. I 11. 11. 2018. godine u Zagrebu.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u petak  09.11.  u 11.00 sati, povratak poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja,smještaja i startnina 110  Eura.

 

Plivači predviđeni za ovo takmičenja:

RB

IME I PREZIME

1.

AMAR ŠAPČANIN

2.

FEĐA OMERBEGOVIĆ

3.

LANA ELZNER

4.

HENA MEŠIĆ

5.

NADJA BRODOVIĆ

6.

TARIK GUŠIĆ

7.

NEJRA BUJAK

8.

NEJRA ČENGIĆ

9..

TARIN HUSIĆ

10.

ZEMIR MAŠALA

11.

RIJAD ĐULIĆ

12.

ALDEMAR ALIKAVAZOVIĆ

13.

HANA MAHMUTOVIĆ

14.

ARMAN LIVADIĆ

15.

LUKA LASIĆ

16.

FATIH TAHIROVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SV. Krševan

Miting  će se održati 17. I 18. 11. 2018. godine u Zagrebu.

Potrebno za takmičenje :

-          Putovanje klubskoj opremi ;

-          Corny čokoladice ,voda i preporučeni  energetski napitci ;

-          Polazak sa bazena u subotu  17. 11.  u 6.30 sati, povratak poslije završetka takmičenja;

-          Troškovi putovanja,smještaja i startnina 65  Eura

 

RB

IME I PREZIME

1.

AJLA FILIPOVIĆ

2.

EMEL LJUBUŠKIĆ

3.

DANIN ABDIČEVIĆ

4.

DŽEJNA HADROVIĆ

5.

FARUK TAHIROVIĆ

6.

AJŠA GUŠIĆ

7.

IMAN AVDIĆ

8.

LAMIJA ČAUŠEVIĆ

9.

ADNA KAMENJAŠEVIĆ

10.

AFFAN SALIHSPAHIĆ

11.

ARIAN KADIĆ

12.

AJLA DEMIĆ

13.

HANA HUSKOVIĆ

14.

EMA ĐEĐIBEGOVIĆ

15.

MARGITA LATINOVIĆ- PEJOVIĆ

16.

AMERA ŠAČIĆ

17.

ESMA SALTAGA

18.

MAKSIM JOVANOVIĆ